سیاست حریم خصوصی

سیاست حریم خصوصی برند پایوالیک

  • فروشگاه اینترنتی زیورآلات پایوالیک ضمن احترامی که برای حریم شخصی خریداران خود قائل است، جهت مطالعه، ثبت نظر و یا استفاده از برخی امکانات سایت خود، اطلاعاتی را از کاربران سایت درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن به آنها ارائه دهد. ضمین اینکه برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های سایت فروشگاه قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و سایت پایوالیک تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.
  • برند پایوالیک ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. 
  • قطعا مورد توجه خواهد بود که عضویت کاربران در وب سایت فروشگاه اینترنتی پایوالیک، به منزله قبول قوانین جمهوری اسلامی ایران از جمله قوانین تجارت الکترونیک و قوانین مالی و مالیاتی و قوانین سایت فروشگاه اینترنتی پایوالیک است.
  • پایوالیک ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظرات یا پیام های ارسال شده توسط کاربران، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، فروشگاه اینترنتی پایوالیک این حق را برای خود محفوظ می‌داند تا از اطلاعات ثبت شده جهت پیگیری قانونی استفاده نماید.
    حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده خود کاربران می‌باشد و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران سایت پایوالیک، نباید آن را برای اشخاص دیگری فاش نمایند. پایوالیک هویت شخصی تمامی کاربران و مشتریان را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنها (شامل: شماره تلفن، آدرس، نام و..) را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح جمهوری اسلامی ایران قرار دهد.
  • پایوالیک مانند اکثر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی پایوالیک و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.
  • فروشگاه اینترنتی پایوالیک جهت حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ خریدی راحت، امن، و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.