شرایط و قوانین

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات گالری پایوالیک

ورود کاربران و استفاده از سرویس ها و خدمات سامانه های فروش و وب‏ سایت گالری پایوالیک به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات گالری پایوالیک است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین گالری پایوالیک از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

در موارد فورس ماژور و پیش بینی نشده مثل سیل ، زلزله ، اختلالات فنی سیستم‌های کامپیوتری ، قطعی اینترنت و خطوط ارتباطي، رويدادهاي اجتناب ناپذير، صدور بخشنامه‌های جدید از سوی بانک مرکزی و یا ارگان‌های دولتی و هر آنچه كه خارج از كنترل و ارائه خدمات ما است، مسئوليتي متوجه گالری پایوالیک نخواهد بود. ولی کاربران همچنان می توانند با برقراری تماس با پشتیبانی گالری پایوالیک نسبت به وصول مطالبات خود اقدام کنند.

 

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های گالری پایوالیک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های گالری پایوالیک تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

چنانچه کاربری به هر نحوی قصد خرابکاری و سوء استفاده از سامانه گالری پایوالیک را داشته باشد، شناسه كاربري او مسدود می‌شود و موضوع از طریق مراجع قضایی ذیربط پیگیری می‌شود.

چنانچه بين گالری پایوالیک و کاربران اختلاف نظري پیش آید، اسناد دفاتر، گزارشات و همچنين دیتابیس ثبت شده سامانه گالری پایوایک در مقابل ادعاي مشتري سند و دليل معتبر خواهند بود و مشتري حق هرگونه اعتراض و ادعايي را تحت هر عنوان كه باشد از خود سلب مي‌نمايد.

 

تعریف مشتری یا کاربر


مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات گالری پایوالیک اقدام نماید.

 

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات گالری پایوالیک استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را از طریق تمام سامانه های گالری پایوایک ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به گالری پایوالیک ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که گالری پایوالیک به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.